N

Przyjedź do biura

 Sosnowa 23, Puławy

Zadzwoń

504 804 202

N
Przyjedź do biura

Sosnowa 23, Puławy

Zadzwoń

504 804 202

Finansowanie

Znaleźli Państwo swoje wymarzone „M” i zastanawiają się, jak przebiega proces finansowania? Dobrze Państwo trafili. Przedstawimy Państwu szczegóły dokonywania płatności, a także możliwości kredytowania.

Decydując się na zakup mieszkania na Osiedlu Sosnowa Residence, płatności dokonują Państwo w kilku transzach powiązanych z postępami budowy. Po wpłaceniu pierwszej z nich macie Państwo pewność, że mieszkanie, które zostało wybrane, jest zarezerwowane i nie będzie oferowane innemu klientowi. Kilkuetapowy proces płatności zapewnia większy komfort i elastyczność w gromadzeniu środków finansowych.

Rozważacie Państwo wzięcie kredytu i chcecie poznać dostępne możliwości? Chętnie pomożemy w organizacji dokumentów i załatwieniu wszelkich formalności związanych z wzięciem kredytu, tak żeby ograniczyć do niezbędnego minimum liczbę wizyt w banku.

Nasz opiekun finansowy ułatwi Państwu wszelkie czynności związane zakupem. Znajdzie kredyt mieszkaniowy z aktualnej oferty ponad 20 banków, dopasowanej do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Wynegocjuje dla Pani/Pana najlepsze warunki i indywidualny wariant spłaty oraz doradzi, która opcja jest najlepsza. Będzie monitorował Państwa sprawę od samego początku.

Zapraszamy do kontaktu z nami odnośnie szczegółów!