N

Przyjedź do biura

 Sosnowa 23, Puławy

Zadzwoń

504 804 202

N
Przyjedź do biura

Sosnowa 23, Puławy

Zadzwoń

504 804 202

O inwestycji

Osiedle Sosnowa Residence to unikatowy i ekskluzywny kompleks mieszkaniowy powstający przy zbiegu ulic Sosnowej i Skowieszyńskiej w Puławach, który oferuje swoim przyszłym mieszkańcom najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz bezpośrednie sąsiedztwo przyrody.

Rezydencję tworzy pięć eleganckich i nowoczesnych trzypiętrowych budynków, z apartamentami od 32 do 108 m ², łącznie 130 mieszkań. Cała inwestycja podzielona jest na dwa etapy. Realizacja I etapu obejmuje budowę pierwszych dwóch budynków- A i B w terminie wrzesień 2019-styczeń 2022r. Zakończenie realizacji II etapu inwestycji
– budynków C,D,E – planowane jest na rok 2023.

Apartamenty zostały wyposażone w przestronne tarasy, balkony lub przeszklone werandy, niektóre posiadają podwójne łazienki i specjalnie zaprojektowane garderoby. Dodatkowo mieszkania na parterze mają przytulne ogródki, które doskonale nadają się na wypoczynek po całym dniu pracy.

Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli swobodę parkowania dzięki miejscom wygospodarowanym w podziemnym garażu. W trosce o ekologię i domowy budżet przyszłych mieszkańców Osiedle Sosnowa Residence wykorzystuje ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej, zapewniające bezpieczne i wygodne ogrzewanie mieszkań.

Wszystkie budynki posiadają komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Z myślą, o jak największej wygodzie mieszkańców, przewidziano cichobieżne nowoczesne windy. Na terenie osiedla znajdować się będą: aleje spacerowe, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a także plenerowa siłownia i specjalna strefa do grillowania dla mieszkańców. Zacisza osiedla strzec będzie ściana lasu. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy również dodatkowe udogodnienia w formie pomieszczeń do przechowywania wózków i rowerów, które znajdują się na parterze w każdej klatce.

Rezydencja zaprojektowana została tak, aby zapewnić funkcjonalność, kameralność i odpowiedni komfort życia. Eleganckie wykończenie, dbałość o detale architektoniczne, wysokiej jakości materiały i nowoczesne rozwiązania czynią naszą inwestycję idealnym miejscem do zamieszkania dla osób ceniących luksus, wysoki standard życia oraz jakość.

Teren inwestycji znajduje się w niezwykle przyrodniczo atrakcyjnym miejscu Puław. Osiedle z trzech stron otoczone jest lasem, a naturalne sąsiedztwo drzew zapewni spokój i wyjątkowy klimat mieszkańcom.

To unikatowe miejsce gwarantuje mieszkańcom możliwość korzystania z walorów rekreacyjnych lasu i zachęca do uprawiania wielu form aktywności ruchowej – jazdy na rowerze, spacerowania czy uprawiania nordic walkingu.

Jednocześnie, teren na którym powstaje Sosnowa Residence jest doskonale skomunikowany z miastem. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do ścisłego centrum Puław, bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, licznych szkół i przedszkoli.

 Sosnowa Residence – prestiż i komfort dla Ciebie i Twojej rodziny!

Sosnowa Residence

Biuro sprzedaży mieszkań

E-mail

biuro@
sosnowa.pulawy.pl

Lokalizacja

Puławy,
ul. Skowieszyńska

Facebook

@sosnowaresidence

Zostaw nam Wiadomość

Pozostań z nami w kontakcie! Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to tylko możliwe. Do usłyszenia!